Laiptų Projektavimo Dizaino Įvairovė

Interjero dizainas nėra lengvai prieinamas visiems, o kartais tenka visiems prašyti pagalbos profesionalų, kad galėtume gauti tinkamą laiptų išvaizdą. Laiptų konstrukcija – viena sudetingiausia laiptų dalis. Iš tikrųjų tai gali būti dar sunkiau teisingai atlikti, nes yra gana mažai leistinų klaidų.

Laiptai yra svarbus konstrukcinis bruožas, todėl jų negalima pakeisti taip paprastaI, kaip dekoro elementų, taigi, jei pasirinksite netinkamą stilių, tai su juo turbūt turėsite gyventi ilgą laiką.

Viena puiki vieta ieškoti įkvėpimo yra mūsų „studijų“ skyriuje. Su šimtais patenkintų klientų, kurie dalinasi laiptų nuotraukomis, piešiniais, apibūdinimais ir atsiliepimais, tai gali būti gausus idėjų šaltinis ir jausmas, koks stilius tinka jūsų namuose.

Mes dažnai gauname paklausimus apie laiptus, kuriuos žmonės pastebėjo mūsų svetainėje. Tik praeitą savaitę potencialus klientas išsiuntė užklausą elektroniniu paštu, klausdamas, ar mes galėtume sukurti tokius laiptus panašaus į vienus iš pateiktų pavyzdžių, kuriuos prieš keletą metų gaminome Shrewsbury mieste, Šropšyre.

Tvirta centrine konstrukcijos dalis, pagaminta iš milteliniu būdu pagaminto plieno, laiptai turi aukštos kokybės ąžuolo protektorių ir minimalistinę stiklinę balustradą, kad būtų lengviau pagyvintas, šiuolaikiškas vaizdas.

Išmintingai, gerai suprojektuoti laiptai gali būti puikus pagrindas jūsų prieškambaryje, taip pat daiktas tarnaujantis praktiškai. Kad galėtumėte rinktis iš daugybės medžiagų ir stilių, prieš priimdami sprendimą svarbu išnagrinėti visas galimybes. Štai keletas dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti:

Ar norėtumėte medinių, metalinių ar stiklo laiptų komponentų? Mediena yra nuostabiai šilta medžiaga, kuri derinama su bet kokiu dekoro stiliumi, ir atveria daugybę dizaino galimybių, įskaitant formos protektorių, turėklų ir vingiuotos laiptų pakopos. Daugelis rūšių medinių laiptų ir laiptų detalių yra nuo aukščiausios kokybės Amerikos balto ąžuolo, pelenų ir juodo riešuto iki ekonomiškesnių medienos, pavyzdžiui, pušų, eglės ir hemloko. LaiptuGidas.com – Laiptų pakopos.

Metaliniai laiptai yra itin universalus, sunkiai dėvimas laiptų komponentas, gaminamas įvairiais pavidalais. Dėl glotnios šiuolaikinės išvaizdos, apsvarstykite šlifuotą nikelio ar chromo suktą konstrukciją, kuri gali būti sukomponuota su ąžuolo ar pušies turėklu ir pagrindine geležimi. Kitas populiarus variantas yra plieninės balustrados, kurios atrodo kaip kaustyti geležimi. Jie yra tiek klasikinio, tiek šiuolaikinio dizaino, kad būtų įdomu pasukti į balustradę.

Stiklinės plokštės pastaruoju metu tikrai atėjo į madą, daugiausia dėl jų šviesai priskiriamų savybių, dėl kurių mažos erdvės gali atrodyti didesnės ir ryškesnės. Pagaminta iš storo grūdinto stiklo, plokštės paprastai yra išmatuotos, tačiau kai kurias jas galima nusipirkti iš parduotuvės. Priklausomai nuo asmeninių pageidavimų, stiklas gali būti išpjautas į griovelius turėkluose ir pagrindo griovyje arba pritvirtintas prie balustrados su metaliniais skliaustas. Taip pat galite gauti stiklo protektorių ir / arba stiklo pakėlimo elementus tikrai šiuolaikiškam komfortui.

Žinoma, jūs taip pat galite laisvai maišyti ir suderinti medžiagą. Medis, stiklas ir metalas gali būti puikiai suderinti ir moderniuose namuose. Norėdami sužinoti apie tai, kas įmanoma, išbandykite mūsų nemokamą „StairCreator“ planavimo įrankį, kuris leidžia jums sukurti savo laiptus ir gauti pavyzdinį vaizdą. Mes taip pat parduodame didelę asortimentą laiptų dalių baliustrados atnaujinimui. Rekomenduojame sužinoti daugiau – vidaus ir lauko laiptai.